O společnosti

Ilustrační obrázek
Ilustrační foto 1


Ilustrační foto 2


Naše společnost byla založena v roce 1996 se sídlem v Říčanech a zaměřila se na prodej a montáž car-hifi techniky do automobilů.

V roce 1998 jsme rozšířili předmět našeho podnikání a stali jsme se specializovaným distributorem mobilních telefonů, dobíjecích kuponů, kompletního sortimentu příslušenství k mobilním telefonům a HF sad. Jsme přímým autorizovaným dealerem a distributorem společnosti T-Mobile již od jejího nástupu na český trh a zároveň patříme k jejím nejvýznamnějším partnerům. Od roku 1998 jsme pravidelně vyhlašováni dealerem roku T-Mobile (deset nejlepších dealerů za rok). Jsme zároveň i významným přímým autorizovaným dealerem a distributorem společnosti O2 Czech Republic.

Až do roku 2013 jsme se zabývali velkoobchodním prodejem mobilních telefonů a příslušenství se sítí stovek prodejních míst po celé České Republice. Velká část těchto prodejních míst byla současně autorizována pro prodej služeb mobilních operátorů. V aktivním prodeji telekomunikačních produktů jsme dlouhodobě spolupracovali s předními telemarketingovými, reklamními a propagačními agenturami a pro mobilní operátory jsme tak přinášeli významnou část jejich celkové produkce. V těchto aktivitách pokračujeme i nadále, avšak po revoluci v mobilním volání na začátku roku 2013 jsme začali své aktivity soustřeďovat především do maloobchodní sítě Partnerských prodejen T-Mobile, kterých v tuto chvíli provozujeme již šest a jejich počet chceme do budoucna jistě ještě navyšovat.

Nikdy nestojíme na jednom místě a neustále pracujeme na tom, aby byla společnost 3A.CZ pro své klienty i nadále silným, stabilním a především kvalitním partnerem.